AKTUALNOŚCI

KOMUNIKAT ! Centrum Usług Wspólnych w Gminie Zblewo funkcjonuje w ograniczonym zakresie.

KOMUNIKAT !

Centrum Usług Wspólnych w Gminie Zblewo funkcjonuje w ograniczonym zakresie.

Szanowni Państwo, w związku ze stwierdzonymi przypadkami koronowirusa COVID-19 na terenie Rzeczypospolitej Polskiej od dnia 13 marca 2020r. do odwołania Centrum Usług Wspólnych w Gminie Zblewo będzie funkcjonowało w ograniczonym zakresie. W trosce o bezpieczeństwo i zdrowie prosimy o ograniczenie wizyt w CUW do niezbędnego minimum oraz o składanie dokumentów drogą elektroniczną poprzez platformę e-puap, zapytania prosimy kierować drogą e-mail bądź telefonicznie.

Kontakty e-mail do CUW:

CUW: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kierownik : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Główna księgowa : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Inspektor ds. księgowości: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Starszy inspektor ds. ekonomicznych : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Inspektor ds. administracyjnych : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Inspektor ds. administracyjnych : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Inspektor ochrony danych osobowych: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kontakt telefoniczny:

tel. 58 588 44 06

fax: 58 588 44 06

W sytuacji kiedy nie ma możliwości złożenia dokumentu w drodze elektronicznej prosimy o składanie dokumentów w wyznaczonym punkcie obsługi klienta w Centrum Usług Wspólnych w Gminie Zblewo.
Za utrudnienia przepraszamy,  podjęte działania prewencyjne są niezbędne dla dobra wszystkich obywateli.